top of page

30 listopada 2023

DoubleTree by Hilton Hotel

Warszawa

slajd_00_.png

Gala Logistyki, Transportu i Produkcji 2023

 

Uroczyste podsumowanie roku w branży TSL już za nami. 30 listopada, w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie, odbyła się 22. edycja Gali Logistyki, Transportu i Produkcji.  Doborowe grono blisko 700 liderów z branży TSL cieszyło się z możliwości spotkania w tak podniosłej atmosferze – choć oczywiście największe emocje towarzyszyły głównym bohaterom wieczoru, czyli laureatom badań prowadzonych przez Eurologistics Media Group i Data Group Consulting.

Gala Logistyki, Transportu i Produkcji to niezwykłe wydarzenie, które od dwóch dekad pozwala podsumować mijający rok, odnowić oraz nawiązać nowe relacje biznesowe, oraz zainspirować się rozmowami prowadzonymi w gronie najważniejszych osób w branży. To również ten wieczór, gdy poznajemy firmy, które cieszą się najlepszą opinią wśród klientów usług logistycznych, producentów i sieci handlowe wyróżniające się na polu kreatywności w zarządzaniu, pionierów zielonej transformacji łańcuchów dostaw, oraz produkty i usługi, których innowacyjność pozwala na ciągły rozwój i doskonalenie operacji w łańcuchu wartości.

Najważniejszym momentem Gali było ogłoszenie zdobywców "Logistycznych Oskarów", czyli trzech najlepszych firm w wynikach tegorocznego badania Operator Logistyczny Roku. Program ten jest jedyną tego typu inicjatywą - w szeroko zakrojonym badaniu sprawdzany jest poziom satysfakcji klientów firm logistycznych. Badanie jest realizowane nieprzerwanie od 2002 roku i zyskało ogromną renomę w branży, gromadząc corocznie kilkudziesięciu uczestników. Tegorocznym zdobywcą Złotego Godła została firma Northgate Logistics, zaś podium uzupełniły firmy Raben Logistics Polska i TVM Transport&Logistics.

Nagrody Lider Logistyki programu Operator Logistyczny Roku przyznawane są firmom, które nie znalazły się w czołowej trójce rankingu, ale przodują w poszczególnych segmentach rynku bądź cechach obsługi. Laureaci tych nagród osiągnęli doskonałość w ramach swojej wyspecjalizowanej działalności, bądź też w danym roku w sposób znaczący rozwinęły jeden z segmentów oferowanych przez siebie usług logistycznych.

Podczas Gali Logistyki, Transportu i Produkcji nagradzano też laureatów konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji oraz badania Supply Chain Designer. W 2023 roku po raz pierwszy wyłoniono laureatów konkursu Green Designer, który powstał w odpowiedzi na zmiany zachodzące w gospodarce i rosnący wpływ zrównoważonego rozwoju i działań proekologicznych na funkcjonowanie firm.

Pełna lista laureatów, nagrodzonych w poszczególnych badaniach, zostanie opublikowana na stronie www.galalogistyki.pl.

Partnerem głównym Gali Logistyki, Transportu i Produkcji 2023 była firma Prologis. W gronie Partnerów wydarzenia znalazły się także firmy SpaceFactory, Shell, Quantum Qguar, Trimble Transportation oraz AXI IMMO Group . Patronat medialny nad wydarzeniem objęły Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Polski Instytut Transportu Drogowego.

SPONSOR GŁÓWNY
PLD_LOGO_COLOR@1x_with clear space.png
SPONSORZY
Trimble-Transportation-Stacked-Industry-RGB-Blue.jpg
Quantum_Logo.png
Pecten - colour with white outline-1.png
sf_logo_claim_edited.jpg
AXIIMMO_kolor.png
PATRONAT MEDIALNY
logo_PITD.png
RELACJA VIDEO 2023
RED CARPET 2023
GALA NEWS
bottom of page