top of page
Sponsorzy główni
P3_logo_2021.png
logo_AWP_RGB.jpeg
Sponsorzy
Quantum_Qguar_logo_EPS_skalowalne.png
Axi_Immo_logo_cs2.png
spacefactory.png
Trimble-Transportation-Stacked-Industry-RGB-Blue.jpg
clip_group_logo.jpg
TIP_wave_logo.png
Partnerzy medialni
PSML-Czarny.png
LOGO-PITD-1.png
P3_logo_2021.png

Długoterminowy właściciel i deweloper europejskich nieruchomości magazynowych. Firma posiada centralę w Pradze i biura w dziewięciu innych krajach na terenie całej Europy. Naszą misją jest zapewnienie klientom magazynów doskonałych możliwości najmu w najwyższej jakości obiektach położonych w kluczowych lokalizacjach logistycznych. Posiadamy parki logistyczne w 13 krajach na terenie całej Europy, zarządzając ponad 5,3 mln m2 aktywów i rozległym bankiem gruntów pozwalającym na dalszy rozwój.

W Polsce P3 posiada dziesięć parków logistycznych oraz dysponuje bankiem ziemi pozwalającym na wybudowanie kolejnych inwestycji w ramach istniejących parków. Parki P3 zlokalizowane są pod Poznaniem, w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego, w Łodzi, Mszczonowie, Gdańsku, Wrocławiu oraz w podwarszawskim Błoniu i Grodzisku.

Ze względu na swoją lokalizację obiekty P3 pozwalają na prowadzenie zarówno tradycyjnych procesów logistycznych, jak i na obsługę logistyki ostatniej mili. P3 buduje zrównoważone ekologicznie magazyny, spełniające najwyższe standardy międzynarodowe.

logo_AWP_RGB.jpeg

BUDUJEMY PRZESTRZEŃ DO ROZWOJU

 

Przeszło 20 lat działalności i 730 inwestycji o łącznej powierzchni ponad 5 100 000 m2 są miarą naszej pozycji rynkowej. Pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami, szybko, pewnie i bezpiecznie. Tworzymy zgrany, pełen pasji zespół, który realizuje najbardziej wymagające projekty.

NAJSZYBSZY TEAM BUDOWLANY W POLSCE

Jesteśmy firmą budowlaną o ogólnopolskim zasięgu. Jako Generalny Wykonawca oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie doradztwa, projektowania, produkcji i realizacji. Nasz potencjał umożliwia zarządzanie wieloma procesami inwestycyjnymi równocześnie. Specjalizujemy się w budowie obiektów produkcyjnych i magazynowych, handlowo-usługowych, biurowych oraz ekologicznych.

Kluczem naszego sukcesu jest gruntowne zrozumienie biznesu klienta. Dlatego gwarantujemy indywidualnie dedykowane rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne, techniczne oraz profesjonalne wsparcie na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego. Przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska – poznaj zasady, według których pracujemy.

Wyróżnia nas sportowy duch i ambicja. W ciągu przeszło 20-letniej działalności zrealizowaliśmy 730 obiektów o łącznej powierzchni ponad 5 100 000 m².

Budujemy szybko, pewnie i bezpiecznie.

spacefactory.png

Grupa spółek specjalizująca się w projektowaniu, budownictwie oraz doradztwie w sektorze nieruchomości komercyjnych, działająca na terenie Europy Środkowej, której korzenie sięgają roku 2012. Zespół SpaceFactory z sukcesem przeprowadził liczne projekty związane z budową, adaptacjami oraz doradztwem w odniesieniu do nieruchomości o łącznej powierzchni ponad 4 000 000 m2, działając na zlecenie zarówno właścicieli jak i najemców / użytkowników nieruchomości. 

Doświadczenie zawodowe kluczowych członków zespołu SpaceFactory liczy łącznie ponad 150 lat. Udziałowcy spółki zdobywali je pracując oraz pełniąc funkcje zarządcze w międzynarodowych firmach deweloperskich / inwestycyjnych, działających na terenie Europy Środkowej, głównie w sektorze magazynowo - przemysłowym. 

SpaceFactory doskonale rozumie cele biznesowe, które stawiają sobie zarówno właściciele nieruchomości jak i ich najemcy, dlatego wartość dodana tworzona poprzez kreatywne i optymalne z punktu widzenia budżetu rozwiązania techniczne jest zawsze w centrum wszystkich projektów realizowanych przez SpaceFactory. 

Quantum_Qguar_logo_EPS_skalowalne.png

IT dla logistyki i produkcji.

Quantum Qguar oferuje systemy informatyczne dla przedsiębiorstw, które mają szczególnie wysokie wymagania w zakresie logistyki
i zarządzania łańcuchem dostaw. Sztandarowym produktem firmy jest autorski pakiet oprogramowania QGUAR – system klasy Supply Chain Execution, służący do zarządzania złożonymi strukturami produkcji, magazynowania i dystrybucji. Qguar współpracuje z wieloma różnymi systemami klasy ERP.

Trimble-Transportation-Stacked-Industry-RGB-Blue.jpg

Jako Trimble Transport & Logistics wierzymy w bezpieczny, ekonomiczny i zrównoważony transport. Tworzymy komputery pokładowe, bezprzewodowe narzędzia komunikacyjne i internetowe aplikacje back-office dla dużych i małych firm z branży logistycznej. Nasze innowacyjne rozwiązania zapewniają niezawodną i zindywidualizowaną obsługę, jak również gotowe do użycia dane, które można wykorzystać w celu poprawy rentowności procesu transportowego. Trimble zapewnia, że Twoja firma działa z pełną prędkością, a marża i zysk rośnie. Nasze rozwiązania rozwijają się wraz z Tobą.

Axi_Immo_logo_cs2.png

AXI IMMO dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości komercyjnych poprzez aktywne doradztwo i pośrednictwo, realizację inwestycji i reprezentację interesów Klientów. Świadczymy usługi doradcze w najdynamiczniej rozwijających się sektorach nieruchomości komercyjnych: powierzchni magazynowych, biurowych i gruntów inwestycyjnych. Wokół nich opracowujemy narzędzia ułatwiające naszym Klientom podejmowanie strategicznych decyzji, rozwiązujemy skutecznie trudne i nietypowe zadania.

W AXI IMMO świadczymy kompleksowe usługi doradcze, w tym:

  • Wynajem i sprzedaż nieruchomości magazynowych i biurowych, także projektów BTS (build-to-suit);

  • Sprzedaż i zakup gruntów;

  • Doradztwo inwestycyjne;

  • Komercjalizacja projektów;

  • Zarządzanie nieruchomościami;

  • Badania i analizy.

  • Marketing nieruchomości.

clip_group_logo.jpg

CLIP Group S.A. to grupa podmiotów prowadząca działalność logistyczną w zakresie magazynowania, transportu i usług towarzyszących.

Główne firmy CLIP Group S.A. to:

STS Logistic sp. z o.o.

Firma jest europejskim liderem na rynku transportu nowych samochodów, posiada 350 własnych autotransporterów oraz dysponuje 4 placami składowymi  o pojemności 25.000 sztuk magazynowanych aut.

CLIP Logistyka sp. z o.o.

Spółka posiada aktualnie 7 magazynów wysokiego składowania oraz hale produkcyjne komponentów do budowy samochodów o łącznej powierzchni około 450.000 m2. Spółka zajmuje się logistyką kontraktową i wynajmem powierzchni magazynowych, również na zasadach  (BTS). Firma zapewnia również usługi celne dla firm.

Centrum Logistyczno Inwestycyjne Poznań II sp. z o.o.

Spółka posada terminal kontenerowy o możliwości składowania 4500  TEU. Firma realizuje usługi bocznicy kolejowej, przeładunek kontenerów oraz naczep intermodalnych, ich przechowywanie  oraz transport drogowy (pierwsza i ostatnia mila).

CLIP Intermodal sp. z o.o.

Firma zajmuje się organizacją transportu intermodalnego dla klientów na zasadzie „door-door”. Do tego celu posiada flotę ok 350 wagonów intermodalnych (80’,90’ i kieszeniowe) które pozwalają na niezależne kreowanie nowych połączeń intermodalnych.

Glosbe sp. z o.o.

Firma posiada koncesje na obrót i sprzedaż energii elektrycznej i gazu. Spółka dostarcza energię elektryczną również z odnawialnych źródeł energii minimalizując koszty jej zakupu odbiorcom końcowym.

Vehicle Warehousing Logistic sp. z o.o.

Firma zajmuje się transportem i magazynowaniem dla VW Group Polska.

Clip Ubezpieczenia sp. z o.o.

Firma jest agentem ubezpieczeniowym zapewniającą wybór najkorzystniejszych ofert ubezpieczeniowych dla firm z grupy CLIP jak również dla klientów zewnętrznych.

MB Poznań

Spółka jest autoryzowanym serwisem samochodów dostawczych i ciężarowych marki Mercedes-Benz oraz dealerem samochodów ciężarowych marki Mercedes Benz prowadząc działalności w dwóch lokalizacjach: salon sprzedaży Mercedes Komorniki i serwis Mercedes Swarzędz (Jasin).

bottom of page