PARTNERZY
P3_logo_2021.png
Quantum_Qguar_logo_EPS_skalowalne.png
spacefactory.png
Axi_Immo_logo_cs2.png
P3_logo_2021.png

Długoterminowy właściciel i deweloper europejskich nieruchomości magazynowych. Firma posiada centralę w Pradze i biura w dziewięciu innych krajach na terenie całej Europy. Naszą misją jest zapewnienie klientom magazynów doskonałych możliwości najmu w najwyższej jakości obiektach położonych w kluczowych lokalizacjach logistycznych. Posiadamy parki logistyczne w 13 krajach na terenie całej Europy, zarządzając ponad 5,3 mln m2 aktywów i rozległym bankiem gruntów pozwalającym na dalszy rozwój.

W Polsce P3 posiada dziesięć parków logistycznych oraz dysponuje bankiem ziemi pozwalającym na wybudowanie kolejnych inwestycji w ramach istniejących parków. Parki P3 zlokalizowane są pod Poznaniem, w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego, w Łodzi, Mszczonowie, Gdańsku, Wrocławiu oraz w podwarszawskim Błoniu i Grodzisku.

Ze względu na swoją lokalizację obiekty P3 pozwalają na prowadzenie zarówno tradycyjnych procesów logistycznych, jak i na obsługę logistyki ostatniej mili. P3 buduje zrównoważone ekologicznie magazyny, spełniające najwyższe standardy międzynarodowe.

spacefactory.png

Grupa spółek specjalizująca się w projektowaniu, budownictwie oraz doradztwie w sektorze nieruchomości komercyjnych, działająca na terenie Europy Środkowej, której korzenie sięgają roku 2012. Zespół SpaceFactory z sukcesem przeprowadził liczne projekty związane z budową, adaptacjami oraz doradztwem w odniesieniu do nieruchomości o łącznej powierzchni ponad 4 000 000 m2, działając na zlecenie zarówno właścicieli jak i najemców / użytkowników nieruchomości. 

Doświadczenie zawodowe kluczowych członków zespołu SpaceFactory liczy łącznie ponad 150 lat. Udziałowcy spółki zdobywali je pracując oraz pełniąc funkcje zarządcze w międzynarodowych firmach deweloperskich / inwestycyjnych, działających na terenie Europy Środkowej, głównie w sektorze magazynowo - przemysłowym. 

SpaceFactory doskonale rozumie cele biznesowe, które stawiają sobie zarówno właściciele nieruchomości jak i ich najemcy, dlatego wartość dodana tworzona poprzez kreatywne i optymalne z punktu widzenia budżetu rozwiązania techniczne jest zawsze w centrum wszystkich projektów realizowanych przez SpaceFactory. 

Quantum_Qguar_logo_EPS_skalowalne.png

IT dla logistyki i produkcji.

Quantum Qguar oferuje systemy informatyczne dla przedsiębiorstw, które mają szczególnie wysokie wymagania w zakresie logistyki
i zarządzania łańcuchem dostaw. Sztandarowym produktem firmy jest autorski pakiet oprogramowania QGUAR – system klasy Supply Chain Execution, służący do zarządzania złożonymi strukturami produkcji, magazynowania i dystrybucji. Qguar współpracuje z wieloma różnymi systemami klasy ERP.

Axi_Immo_logo_cs2.png

AXI IMMO Group jest liderem wśród polskich firm doradczych świadczących kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych.

Firma jest aktywna w najdynamiczniej rozwijających się sektorach nieruchomości komercyjnych: powierzchni magazynowych i produkcyjnych, centrów danych (Data Center), BTS i BTO, SBU, biurowych, gruntów inwestycyjnych oraz doradztwie inwestycyjnym, property i facility management.

Zespół AXI IMMO Group tworzy interdyscyplinarne grono specjalistów. W zależności od potrzeb Klienta budujemy dedykowane zespoły i sięgamy po ekspertów legitymujących się wieloletnim doświadczeniem z różnych dziedzin.  Przede wszystkim z dziedzin wyceny, budownictwa, project i facility managementu, prowadzenia projektów inwestycyjnych, a także prawa, finansów oraz badań rynku.

Realizuje projekty w zakresie sektora nieruchomości komercyjnych w Polsce i za granicą. Biura AXI IMMO znajdują się w Warszawie, Katowicach, Łodzi i Gdańsku.

Należymy do międzynarodowych organizacji zrzeszających najlepszych specjalistów branży nieruchomości komercyjnych.
W ramach partnerstwa międzynarodowego AXI IMMO Group należy do zrzeszeń Gerald EVE International oraz IRELS, zaś nasi pracownicy są członkami stowarzyszenia SIOR oraz RICS. Jesteśmy także członkiem stowarzyszenia PINK — Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych.

Klienci AXI IMMO Group mają do dyspozycji kompleksowy wachlarz usług doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych.