top of page

Gala Logistyki, Transportu, Produkcji 2023 odbędzie się 30 listopada 2023 w hotelu DoubleTree by Hilton Hotel w Warszawie.

Wydarzenie, które łączy w sobie długą tradycję i niezwykły prestiż oraz gwarantuje możliwość nawiązania kontaktu
z najważniejszymi osobami w branży TSL. 

Ceremonia cieszy się zainteresowaniem szerokiej szerokiej publiczności, dla tego zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji biletów.

 Data: 

 Miejsce: 

30 listopada 2023

DoubleTree by Hilton Hotel,

ul. Skalnicowa 21, 04-797 Warszawa

 PROGRAM WIECZORU 

19:00 

Powitanie Gości – Welcome drink

19.30 

Część oficjalna – w trakcie której poznamy laureatów tegorocznych badań oraz konkursów 

Operator Logistyczny Roku 

Lider Logistyki

Supply Chain Designer

Produkt Innowacyjny 

Green Designer

 

21.00

Uroczysta kolacja

 

22.30

Bankiet & Live Music Show

 NOCLEG 

 

Dla naszych gości  przygotowaliśmy preferencyjne ceny noclegu w terminie 30 listopada 2023

 

470 PLN + VAT pokój jednoosobowy standardowy ze śniadaniem

540 PLN + VAT pokój dwuosobowy standardowy ze śniadaniem

 

Strona rezerwacyjna będzie dostępna do 24 listopada 2023 roku lub do wyczerpania puli pokoi zarezerwowanych przez Organizatora.

 

PARKING DLA GOŚCI JEST BEZPŁATNY

AKREDYTACJE
AKREDYTACJE DZIENNIKARSKIE
Agnieszka Szafrańska 2021_b.jpg
Agnieszka
Szafrańska

Informujemy, że istnieje możliwość składania wniosków o akredytację dziennikarską na 21 edycję Gali Logistyki Transportu i Produkcji.

Wnioski należy przesyłać drogą elektroniczną wypełniając formularz akredytacji.

Decyzja o przyznaniu akredytacji lub o odmowie przyznania akredytacji zostanie przesłana drogą  elektroniczną  na adres wskazany we wniosku akredytacyjnym, w terminie do dnia 11 listopada 2022.

Regulamin przyznawania akredytacji:

Akredytacje dziennikarskie mogą być udzielone wyłącznie aktywnym zawodowo dziennikarzom, którzy pracują dla mediów ogólnokrajowych, ponadregionalnych i lokalnych o dużym zasięgu - Akredytacje przyznawane są na podstawie formularza akredytacyjnego, który należy przesłać do dnia 23.11.2021. - Ogranicza się ilość dziennikarzy do 2 osób z redakcji prasowej, radiowej oraz portalu internetowego. - Organizatorzy mogą odmówić wydania akredytacji bez podania przyczyny odmowy. - Potwierdzenie przyjęcia akredytacji nastąpi przez wiadomość e-mail do dnia 27.11.2021. Akredytowany dziennikarz zobowiązuje przekazać organizatorowi opublikowany materiał o wydarzeniu do dnia 10.12.2021. Dziennikarz dostarczy link do opublikowanego artykułu, prześle plik z audycją radiową itd. na adres adrianna.adamska@eurologistics.pl  - Akredytacje przyznawane są nieodpłatnie. - Bezpłatne identyfikatory będą wydawane tylko dla posiadaczy potwierdzonych przez Organizatora akredytacji. - Wystawioną akredytację prasową można odebrać tylko i wyłącznie osobiście, w punkcie rejestracyjnym po okazaniu ważnej legitymacji prasowej. Akredytowani dziennikarze otrzymają przy rejestracji identyfikator (MEDIA). - W trakcie wykonywania zadań dziennikarskich podczas Gali, identyfikator musi być umieszczony przez jej posiadacza w widocznym miejscu. - Organizator ma prawo unieważnić akredytację prasową w przypadku naruszenia przez osobę akredytowaną postanowień niniejszego regulaminu.

RODO

Szanowny Panie / Szanowna Pani,

Od 25 maja 2018 r. obowiązuje Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO), regulujące zasady przetwarzania danych osobowych na terytorium Unii Europejskiej. W związku z nadchodzącymi w tym zakresie zmianami pragniemy Pana/Panią poinformować o przetwarzaniu Pana/i danych osobowych przez Wydawnictwo Eurologistics. 

W załączeniu przekazujemy szczegółowe informacje na ten temat.

 

Kliknij, aby zobaczyć załącznik

 

Z wyrazami szacunku,

Eurologistics Media Group

bottom of page