8 grudnia 2021,

Hotel Sofitel Victoria - Warszawa

godzina: 19.00

Do rozpoczęcia GALI pozostało:
sofitel.png

Dla gości Gali Logistyki Transportu i Produkcji 2021,  
hotel przygotował preferencyjne ceny noclegów w dniach 8-9 grudnia 2021.

 

Hotel SOFITEL Warsaw Victoria oferuje wyjątkowy styl, atmosferę i aranżacje wnętrz autorstwa Didier Gomeza, które wyraźnie odzwierciedlają francuską elegancję w samym sercu Warszawy.

W celu dokonania rezerwacji, prosimy o bezpośredni kontakt z działem rezerwacji tel. 22 657 82 85, email: h3378-re@sofitel.com, powołując się na hasło „Gala Logistyki”

Ceny noclegu są gwarantowane do dnia 29.11.2021, po tym terminie dokonanie rezerwacji będzie możliwe na zasadach dostępności pokoi po cenach podanych przez Hotel.   

Rezerwacje mogą zostać anulowane bezkosztowo do dnia 01.12.2021, wszelkie anulacje po tym terminie będą wiązały się z opłatą za cały pobyt.  

 

Pokój jednoosobowy: 440 PLN netto za dobę

Pokój dwuosobowy: 490 PLN netto za dobę
 

Powyższa cena obejmuje:

 • śniadanie w formie bufetu w restauracji Kitchen Gallery

 • dostęp do Victoria Pool & Fitness Club, w którym znajduje się kryty podgrzewany basen i sala fitness

 

W przypadku wprowadzenia ograniczeń dotyczących organizacji konferencji, kongresów, eventów z powodu pandemii COVID-19, rezerwacja zostanie anulowana bezkosztowo, a pobrana płatność zostanie zwrócona w ciągu 45 dni w wysokości 100% wpłaconych środków.

Gala Logistyki, Transportu i Produkcji
Gala Logistyki, Transportu i Produkcji
Gala Logistyki, Transportu i Produkcji
Gala Logistyki, Transportu i Produkcji
Gala Logistyki, Transportu i Produkcji
Gala Logistyki, Transportu i Produkcji
Gala Logistyki, Transportu i Produkcji
Gala Logistyki, Transportu i Produkcji
Gala Logistyki, Transportu i Produkcji
Gala Logistyki, Transportu i Produkcji
Gala Logistyki, Transportu i Produkcji
Gala Logistyki, Transportu i Produkcji
Gala Logistyki, Transportu i Produkcji
Gala Logistyki, Transportu i Produkcji
Gala Logistyki, Transportu i Produkcji
sofitel.png

WYDAWNICTWO EUROLOGISTICS

08 Dec 2021 - 09 Dec 2021

24845874-hotel-sofitel-warsaw-victoria-apartament-prezydencki.jpg
 
AKREDYTACJE DZIENNIKARSKIE
Agnieszka Szafrańska 2021_b.jpg

Agnieszka

Szafrańska

Project Manager 

mobile: 515 160 509

Informujemy, że istnieje możliwość składania wniosków o akredytację dziennikarską na 20 edycję Gali Logistyki Transportu i Produkcji.

Wnioski należy przesyłać drogą elektroniczną wypełniając formularz akredytacji.

Decyzja o przyznaniu akredytacji lub o odmowie przyznania akredytacji zostanie przesłana drogą  elektroniczną  na adres wskazany we wniosku akredytacyjnym, w terminie do dnia 23 listopada 2021.

Regulamin przyznawania akredytacji:

Akredytacje dziennikarskie mogą być udzielone wyłącznie aktywnym zawodowo dziennikarzom, którzy pracują dla mediów ogólnokrajowych, ponadregionalnych i lokalnych o dużym zasięgu - Akredytacje przyznawane są na podstawie formularza akredytacyjnego, który należy przesłać do dnia 23.11.2021. - Ogranicza się ilość dziennikarzy do 2 osób z redakcji prasowej, radiowej oraz portalu internetowego. - Organizatorzy mogą odmówić wydania akredytacji bez podania przyczyny odmowy. - Potwierdzenie przyjęcia akredytacji nastąpi przez wiadomość e-mail do dnia 27.11.2021. Akredytowany dziennikarz zobowiązuje przekazać organizatorowi opublikowany materiał o wydarzeniu do dnia 10.12.2021. Dziennikarz dostarczy link do opublikowanego artykułu, prześle plik z audycją radiową itd. na adres adrianna.adamska@eurologistics.pl  - Akredytacje przyznawane są nieodpłatnie. - Bezpłatne identyfikatory będą wydawane tylko dla posiadaczy potwierdzonych przez Organizatora akredytacji. - Wystawioną akredytację prasową można odebrać tylko i wyłącznie osobiście, w punkcie rejestracyjnym po okazaniu ważnej legitymacji prasowej. Akredytowani dziennikarze otrzymają przy rejestracji identyfikator (MEDIA). - W trakcie wykonywania zadań dziennikarskich podczas Gali, identyfikator musi być umieszczony przez jej posiadacza w widocznym miejscu. - Organizator ma prawo unieważnić akredytację prasową w przypadku naruszenia przez osobę akredytowaną postanowień niniejszego regulaminu.

REGULAMIN

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego oznacza akceptację poniższych warunków:

 

Gala Logistyki Transportu i Produkcji 2021 to wydarzenie, na które długo czekaliśmy. Zdrowie naszych Gości jest dla nas najważniejsze. W trosce o ich bezpieczeństwo, aby umożliwić wszystkim udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, będziemy prosić Państwao obowiązkową DEKLARACJĘ COVID-19 oświadczenie dotyczące szczepienia, statusu ozdrowieńca lub obowiązkowego posiadania negatywnego wyniku testu Covid-19 przy wejściu na uroczystość, w przypadku osób nieposiadających szczepienia]. Bardzo dziękujemy za zrozumienie. Dzięki tak odpowiedzialnej postawie, wszyscy będziemy mogli bezpiecznie uczestniczyć w Święcie Logistyki. 

 • Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletterów Eurologistics, Log24.pl.

 • Oświadczam, że akceptuję warunki uczestnictwa w konferencji i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingowe Eurologistics (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)

 • Rezygnacja z uczestnictwa Gali Logistyki, Transportu i Produkcji może nastąpić nie później niż 14 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wydarzenia.

 • Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej (e-mail) na adres: agnieszka.szafranska@eurologistics.pl

 • W przypadku nieodwołania uczestnictwa i nie wzięcia udziału w wydarzeniu, organizator obciąży osobę/firmę, której dane widnieją na formularzu opłatą w wysokości całej kwoty.

 • Wyrażam zgodę na wystawianie i przesyłanie przez „EUROLOGISTICS” S.C. z siedzibą w Suchym Lesie 62-002, ul. Kubackiego 29A, faktur oraz korekt faktur w formie elektronicznej.​

 • Wyrażam zgodę na utrwalenie mojego wizerunku podczas Gali Logistyki Transportu i Produkcji 2021, w postaci zdjęć, filmów i nagrań  video oraz na jego rozpowszechnianie przez Eurologistics s.c. z siedzibą w Suchym Lesie, ul. Kubackiego 29 A. Niniejsza zgoda obejmuje takie formaty rozpowszechniania jak: udostępnianie wizerunki na stronach www.galalogistyki.pl,  www.log24.pl , www.eurologistics.pl,  www.produktinnowacyjny.pl,  www.dgc.com.pl, social mediach administrowanych przez Eurologistics s.c. oraz czasopiśmie EUROLOGISTICS. Niniejsza zgoda odnosi się do wielokrotnego, nieograniczonego czasowo i terytorialnie rozpowszechniania wizerunku.

 • Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. Urz. UE L 119/1, informuję, iż:

 • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EUROLOGISTICS S.C. w Suchym Lesie, ul. Kubackiego 29A, 62-002 Suchy Las,

 • kontakt z Inspektorem Ochrony Danych  tel. 61/892 63 60, e-mail: info@eurologistics.pl,

 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty uczestniczące w realizacji zlecenia, organy kontrolne i nadzorcze oraz audyt,

 • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą zgodnie z postanowieniami instrukcji archiwalnej EUROLOGISTICS S.C. w Suchym Lesie, tj. wynikające z umowy cywilnoprawnej bez ZUS lat 5, a z umowy cywilnoprawnej z ZUS lat 50,

 • posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,

 • ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

 • podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkuje odmową zawarcia umowy.

RODO

Szanowny Panie / Szanowna Pani,

Od 25 maja 2018 r. obowiązuje Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO), regulujące zasady przetwarzania danych osobowych na terytorium Unii Europejskiej. W związku z nadchodzącymi w tym zakresie zmianami pragniemy Pana/Panią poinformować o przetwarzaniu Pana/i danych osobowych przez Wydawnictwo Eurologistics. 

W załączeniu przekazujemy szczegółowe informacje na ten temat.

 

Kliknij, aby zobaczyć załącznik

 

Z wyrazami szacunku,

Eurologistics Media Group