Gala Logistyki, Transportu, Produkcji 2022 odbędzie się 17 listopada 2022 w hotelu DoubleTree by Hilton Hotel w Warszawie.

Wydarzenie, które łączy w sobie długą tradycję i niezwykły prestiż oraz gwarantuje możliwość nawiązania kontaktu
z najważniejszymi osobami w branży TSL. 

Ceremonia cieszy się zainteresowaniem szerokiej szerokiej publiczności, dla tego zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji biletów.

 Data: 

 Miejsce: 

17 listopada 2022

DoubleTree by Hilton Hotel,

ul. Skalnicowa 21, 04-797 Warszawa

 PROGRAM WIECZORU 

19:00 

Powitanie Gości – Welcome drink

19.30 

Część oficjalna – w trakcie której poznamy laureatów tegorocznych badań oraz konkursów 

Operator Logistyczny Roku 

Lider Logistyki

Supply Chain Designer

Produkt Innowacyjny 2020 

Supply Chain Young Designer

 

21.00

Uroczysta kolacja

 

22.30

Bankiet & Live Music Show

 NOCLEG 

 

Dla naszych gości  przygotowaliśmy preferencyjne ceny noclegu w terminie 17 listopada

 

390 PLN + VAT pokój jednoosobowy ze śniadaniem

455 PLN + VAT pokój dwuosobowy ze śniadaniem

 

Strona rezerwacyjna będzie dostępna do 10 listopada 2022 roku lub do wyczerpania puli pokoi.

 

PARKING DLA GOŚCI JEST BEZPŁATNY

 
AKREDYTACJE DZIENNIKARSKIE
Agnieszka Szafrańska 2021_b.jpg
Agnieszka
Szafrańska

Informujemy, że istnieje możliwość składania wniosków o akredytację dziennikarską na 21 edycję Gali Logistyki Transportu i Produkcji.

Wnioski należy przesyłać drogą elektroniczną wypełniając formularz akredytacji.

Decyzja o przyznaniu akredytacji lub o odmowie przyznania akredytacji zostanie przesłana drogą  elektroniczną  na adres wskazany we wniosku akredytacyjnym, w terminie do dnia 11 listopada 2022.

Regulamin przyznawania akredytacji:

Akredytacje dziennikarskie mogą być udzielone wyłącznie aktywnym zawodowo dziennikarzom, którzy pracują dla mediów ogólnokrajowych, ponadregionalnych i lokalnych o dużym zasięgu - Akredytacje przyznawane są na podstawie formularza akredytacyjnego, który należy przesłać do dnia 23.11.2021. - Ogranicza się ilość dziennikarzy do 2 osób z redakcji prasowej, radiowej oraz portalu internetowego. - Organizatorzy mogą odmówić wydania akredytacji bez podania przyczyny odmowy. - Potwierdzenie przyjęcia akredytacji nastąpi przez wiadomość e-mail do dnia 27.11.2021. Akredytowany dziennikarz zobowiązuje przekazać organizatorowi opublikowany materiał o wydarzeniu do dnia 10.12.2021. Dziennikarz dostarczy link do opublikowanego artykułu, prześle plik z audycją radiową itd. na adres adrianna.adamska@eurologistics.pl  - Akredytacje przyznawane są nieodpłatnie. - Bezpłatne identyfikatory będą wydawane tylko dla posiadaczy potwierdzonych przez Organizatora akredytacji. - Wystawioną akredytację prasową można odebrać tylko i wyłącznie osobiście, w punkcie rejestracyjnym po okazaniu ważnej legitymacji prasowej. Akredytowani dziennikarze otrzymają przy rejestracji identyfikator (MEDIA). - W trakcie wykonywania zadań dziennikarskich podczas Gali, identyfikator musi być umieszczony przez jej posiadacza w widocznym miejscu. - Organizator ma prawo unieważnić akredytację prasową w przypadku naruszenia przez osobę akredytowaną postanowień niniejszego regulaminu.

RODO

Szanowny Panie / Szanowna Pani,

Od 25 maja 2018 r. obowiązuje Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO), regulujące zasady przetwarzania danych osobowych na terytorium Unii Europejskiej. W związku z nadchodzącymi w tym zakresie zmianami pragniemy Pana/Panią poinformować o przetwarzaniu Pana/i danych osobowych przez Wydawnictwo Eurologistics. 

W załączeniu przekazujemy szczegółowe informacje na ten temat.

 

Kliknij, aby zobaczyć załącznik

 

Z wyrazami szacunku,

Eurologistics Media Group