top of page
  • Zdjęcie autoraGala NEWS

Kto wiedzie prym w innowacjach?


18. edycja konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji została podsumowana podczas 21. edycji Gali Logistyki, Transportu i Produkcji, w obecności przedstawicieli największych firm branży logistycznej. Konkurs cieszył się w tym roku wyjątkowo dużym zainteresowaniem, zaś Kapituła przyznała siedem wyróżnień i trzy nagrody główne.

Celem konkursu niezmiennie jest wyłanianie wyróżniających się produktów i usług, które wspierają pracę działów logistycznych i transportowych. Przy ocenie nadesłanych pomysłów Kapituła bierze pod uwagę ich technologiczną i rynkową innowacyjność, korzyści, jakie nowe rozwiązania mogą przynieść klientom, a także aspekty środowiskowe.


NAGRODY GŁÓWNE

AIUT

za

Autonomiczną zintegrowaną platformę intralogistyczną


EV Fleet

za

CargOS – System IT for Urban Freight Transport Shared Model


Glopack

za

Folię Perforowaną Wzmocnioną w 41 % z recyklingiem ręczną i maszynową


WYRÓŻNIENIA

Laude Smart Intermodal

za

Laude Intermodal Solution


E.Pack

za

System Automatycznego Pakowania CVP Everest


PSI Polska

za

Warehouse Intelligence


Tive

za

Tracker Solo 5G


Balluff

za

PMSys – Portable Monitoring System


Jungheinrich

za

Automatyczny wózek widłowy typ AGV EKS 215a


Etisoft Smart Solutions

za

Zintegrowany system intralogistyczny dla wiodącego producenta opakowań foliowych w Europie


Zwycięzców wyłoniła Kapituła w składzie: dr Mirosław Antonowicz, profesor Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie; Łukasz Chmaj, audytor, konsultant i trener; Peter Duwel, właściciel XTL Consulting; dr hab. Aleksandra Laskowska-Rutkowska, profesor Uczelni Łazarskiego, dyrektor Centrum Logistyki i Innowacji w Uczelni Łazarskiego; dr hab. Jana Pieriegud, ekspert w obszarze transportu, logistyki i cyfryzacji; prof. dr hab. Maciej Szymczak, prorektor do spraw rozwoju i współpracy z otoczeniem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu; Grzegorz Urban, Executive Director, Transport & Logistics w firmie PwC i Witold Zygmunt, z-ca redaktora naczelnego Eurologistics.

Comments


bottom of page