LAUREACI 2019

gala.jpg
NAGRODY
Galeria
shutterstock_671088331.jpg
EDYCJA 2020
logo-gala-2020.png
Szanowni Państwo,

Z nieukrywaną przyjemnością zapraszamy Państwa do wspólnego podsumowania kolejnego roku w branży TSL. 3 grudnia 2020 spotykamy się podczas XIX edycji Gali Logistyki, Transportu i Produkcji, aby poznać najlepsze firmy z branży, najbardziej innowacyjne produkty i najbardziej twórczych menedżerów.

 

Gala Logistyki, Transportu i Produkcji na przestrzeni dwóch dekad zyskała status branżowego święta. Wydarzenie corocznie zaszczycają swoją obecnością najważniejsze osoby z sektora TSL i produkcji w Polsce. Ideą przewodnią wieczoru jest integracja kadry zarządzającej firm, ogrywających kluczową rolę w funkcjonowaniu i rozwoju łańcuchów dostaw. To doskonała okazja do nawiązania i budowania trwałych relacji biznesowych.

 

Jak w ubiegłych latach goście wydarzenia w wyjątkowo uroczystej scenerii będą mieli okazję poznać laureatów unikatowych programów badawczych, prowadzonych przez Eurologistics Media Group i  Data Group Consulting. Nieoficjalna część wieczoru to z kolei czas na prowadzenie kuluarowych dyskusji i wspólne świętowanie sukcesów.

 

Punktem kulminacyjnym tego wyjątkowego spotkania będzie ogłoszenie zwycięzców badania Operator Logistyczny Roku. Program ten, oceniający poziom satysfakcji klientów firm logistycznych, stał się marką samą w sobie, a zdobycie „Logistycznego Oskara” jest powodem do dumy i motywuje do dalszego doskonalenia swoich działań.

Podczas tego wieczoru poznajemy także laureatów programu Supply Chain Designer i konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki Transportu i Produkcji. Już po raz trzeci na scenę zaprosimy też niezwykle utalentowaną młodzież, czyli studentów wyróżnionych w naszym najmłodszym programie – stworzonym wraz z PSML Supply Chain Young Designer.

 

Już dziś zapraszamy do zgłaszania się chętnych do udziału w naszych programach - informacje na ten temat znajdą Państwo w zakładce Nagrody. Zaś 3 grudnia wszyscy spotkajmy się w Warszawie, aby wspólnie przeżyć jedyny taki wieczór w roku.

 

Do zobaczenia!
 
VIDEO RELACJA GALA 2019
RED CARPET 2019
GALA NEWS
PARTNERZY
Quantum_Qguar_logo_EPS_skalowalne.png
spacefactory.png
PATRONI MEDIALNI