Szanowni Państwo,

Mówi się, że nadzieja umiera ostatnia. Biorąc jednak pod uwagę, jak istotne zobowiązania biznesowe wiążą się z organizacją Gali Logistyki, Transportu i Produkcji, nie mogliśmy już dłużej zwlekać z decyzją odnośnie losów tegorocznej edycji wydarzenia.

 

Pomimo naszych najszczerszych chęci, ciężkich wysiłków, dopingu ze strony niezawodnych Partnerów oraz sporej ilości zainteresowanych gości, musimy ogłosić, że Gala Logistyki, Transportu i Produkcji nie obędzie się w grudniu 2020 roku.
Wiemy, że w aktualnie panującej sytuacji informacja ta nie jest dla nikogo zaskoczeniem i nie wątpimy, że przyjmują ją Państwo z pełnym zrozumieniem. Nie zmienia to faktu, iż przekazujemy te wieści z wielkim smutkiem.

 

Co dalej? Chcemy, aby niniejsze ogłoszenie nie oznaczało całkowitego odwołania najważniejszego wydarzenia polskiej logistyki. Zaczynamy więc prace nad tym, aby Gala Logistyki, Transportu i Produkcji 2020 odbyła się, ale z małym dopiskiem: odsłona wiosenna. Tym bardziej, że badania Operator Logistyczny Roku, Supply Chain Designer oraz konkurs Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji są w toku, a więc musimy je podsumować w należytej oprawie.

 

Zapewniamy, że w grudniowej scenerii jeszcze na pewno się spotkamy. W końcu za rok będzie nas czekać 20-lecie Gali!

Póki co pozostawiamy Państwa z życzeniami dobrego zdrowia i zachęcamy do śledzenia kolejnych wieści.

 

Do zobaczenia!
 

LAUREACI 2019

gala.jpg
NAGRODY

Nieprzerwanie od 18 lat nagradzamy, wspieramy
i promujemy najlepsze przedsiębiorstwa, projekty i ludzi.

Galeria

Goście Gali 2017

shutterstock_671088331.jpg
EDYCJA 2020
logo-gala-2020.png
VIDEO RELACJA GALA 2019
RED CARPET 2019
GALA NEWS