top of page
  • Zdjęcie autoraGala NEWS

TVM Transport & Logistics na podium


Laureat trzeciej nagrody, brązowego godła, tegorocznej dwudziestej pierwszej edycji programu Operator Logistyczny Roku, w rankingu notowany jest po raz pierwszy. Równie efektownie w historii tego badania satysfakcji klientów zadebiutowały jedynie cztery firmy: SERVISCO (późniejsza DHL EXPRESS), TNT, MASZOŃSKI LOGISTIC i UPS, którym już wtedy bezdyskusyjnie należało się miejsce wśród liderów rynku.

Ma status lidera międzynarodowych przewozów drobnicowych, przodującego w organizacji linii dostaw ładunków za granicę. Przyczyną sukcesu jest wielostopniowy proces koncentracji działalności. Po pierwsze na jednym tylko typie ładunków (transporty doładunkowe), po drugie - tylko na rynkach krajów środkowoeuropejskich oraz po trzecie - skierowanie oferty obsługi nie do bezpośrednich załadowców, przedsiębiorstw przemysłowych czy handlowych, lecz przede wszystkim do przedsiębiorstw świadczących usługi logistyczne.

Niezwykle zazwyczaj wymagający i krytyczni klienci w kwestiach jakości obsługi, tym razem zgodnie przyznają, że jej usługi nie dadzą się zastąpić przez żadną inną firmę. W czołówce rankingu Top500.

Comments


bottom of page