top of page
baner_gala_2023__edited.jpg

Szanowni Państwo

 

Ponad 600 liderów polskiej branży TSL zjawiło się podczas 21. edycji Gali Logistyki, Transportu i Produkcji. Tego wieczoru wszyscy się cieszyli z możliwości złapania chwili oddechu po bardzo trudnym roku – choć oczywiście największe emocje towarzyszyły głównym bohaterom wieczoru, czyli laureatom badania Operator Logistyczny Roku 2022.

Tegoroczna Gala Logistyki, Transportu i Produkcji odbyła się 17 listopada 2022 roku w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. Niezwykłe wydarzenie to od ponad dwóch dekad lat prawdziwe święto logistyki – czas podsumowania mijającego roku, czas spotkań, rozmów i wzajemnej inspiracji. To również ten wieczór, gdy poznajemy firmy, które cieszą się najlepszą opinią wśród klientów usług logistycznych, producentów i sieci handlowe wyróżniające się na polu kreatywności w zarządzaniu, oraz produkty i usługi których innowacyjność pozwala na ciągły rozwój i doskonalenie operacji w łańcuchu wartości.

Najważniejszym momentem Gali było ogłoszenie zdobywców "Logistycznych Oskarów", czyli trzech najlepszych firm w wynikach tegorocznego badania Operator Logistyczny Roku. Program ten jest jedyną tego typu inicjatywą - w szeroko zakrojonym badaniu sprawdzany jest poziom satysfakcji klientów firm logistycznych,  jest ono realizowany nieprzerwanie od 2002 roku i zyskało ogromną renomę w branży.

Nagrody Lider Logistyki programu Operator Logistyczny Roku przyznawane są z kolei za przywództwo w poszczególnych segmentach rynku bądź cechach obsługi. Wskazują one firmy, które osiągnęły doskonałość w ramach swojej wyspecjalizowanej działalności, bądź też w dany roku w sposób znaczący rozwinęły jeden z segmentów oferowanych przez siebie usług logistycznych.

Podczas Gali Logistyki, Transportu i Produkcji nagradzano też laureatów konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji oraz badania  Supply Chain Designer.

Partnerami głównymi Gali Logistyki, Transportu i Produkcji 2022 były firmy P3 Logistic Parks i Atlas Ward Polska. Pozostali Partnerzy wydarzenia to SpaceFactory, Quantum Qguar, Trimble Transportation, AXI IMMO Group, CLIP Group oraz TIP Group. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Polski Instytut Transportu Drogowego.

SPONSORZY GŁÓWNI
P3_logo_2021.png
SPONSORZY
TrimbleTransportation_Vertical_GALA.png
quantum-golg.png
RELACJA VIDEO 2022
shell_logo_gala.png
RED CARPET 2022
GALA NEWS
bottom of page