top of page
  • Zdjęcie autoraGala NEWS

Laureaci badania Supply Chain Designer 2023


Podsumowanie dziesiątej edycji badania Supply Chain Designer wskazało, jak istotne dla rozwoju działających w Polsce firm stały się kwestie ekologiczne. Działy logistyki również mocno dostrzegają ten trend, co zauważyło jury badania.

Supply Chain Designer to program badawczy, prowadzony przez Wydawnictwo Eurologistics. Jego celem jest gromadzenie i promowanie projektów, które są efektami twórczej pracy kadry zarządzającej firm produkcyjnych i handlowych. Ambicją organizatora jest nagradzanie działań i rozwiązań, które wspomagają i znacznie usprawniają zarządzanie szeroko pojętymi łańcuchami dostaw.

Patrząc na wyniki badania na przestrzeni ostatnich lat nie da się nie zauważyć, że poszukując źródeł usprawnień, kadra menedżerska coraz mocniej eksploruje możliwości, jakie niesie ze sobą Przemysł 4.0. Jednak wdrożenia te realizowane są w sposób przemyślany ze świadomością tego, iż automatyzacja nie zlikwiduje istniejących błędów w procesach i powinna być ostatnim krokiem podejmowanych w procesach doskonalenia działań firmy. Ramię w ramię z automatyzacją idzie zrównoważony rozwój, zatem ekologiczne aspekty projektów mocno wpłynęły na ocenę jurorów.

W edycji 2023 postanowiliśmy przyznać trzy nagrody główne.


NAGRODY GŁÓWNE W PROGRAMIE SUPPLY CHAIN DESIGNER 2023


COLIAN

za projekt

Magazyn automatyczny wraz z nadziemnym łącznikiem do produkcji oraz systemami MFC, DMS i WMS

KAUFLAND POLSKA MARKETY

za projekt

KKP Kaufland Klapp-Palette

UNILEVER POLAND SERVICES

za projekt

Ultra Data Model

Comments


bottom of page