top of page
  • Zdjęcie autoraGala NEWS

Kto wiedzie prym w innowacjach?


19. edycja konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji została podsumowana podczas 22. edycji Gali Logistyki, Transportu i Produkcji, w obecności przedstawicieli największych firm branży logistycznej. Konkurs cieszył się w tym roku wyjątkowo dużym zainteresowaniem, zaś Kapituła przyznała siedem wyróżnień i trzy nagrody główne.

Celem konkursu niezmiennie jest wyłanianie wyróżniających się produktów i usług, które wspierają pracę działów logistycznych i transportowych. Przy ocenie nadesłanych pomysłów Kapituła bierze pod uwagę ich technologiczną i rynkową innowacyjność, korzyści, jakie nowe rozwiązania mogą przynieść klientom, a także aspekty środowiskowe.


NAGRODY GŁÓWNE

TRANS.EU

za

Prywatna giełda transportowa

AIUT

za

AFORMIC - Inteligentna Platforma Intralogistyczna

DSR

za

PMSA - Production Management Smart Advisor

WYRÓŻNIENIA

RAVAS

za

iCP Weighing in Motion

PROMAG

za

Autonomiczny system transportu, kompletacji i składowania AutoMAG PICK

VCN

za

VnetLPR

BALLUFF

za

Smart Reordering System

ONYX

za

Platforma Logistyczna Onyx


Zwycięzców wyłoniła Kapituła w składzie: dr Mirosław Antonowicz, profesor Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie; Łukasz Chmaj, audytor, konsultant i trener; Peter Duwel, właściciel XTL Consulting; dr hab. Aleksandra Laskowska-Rutkowska, profesor Uczelni Łazarskiego, dyrektor Centrum Logistyki i Innowacji w Uczelni Łazarskiego; dr hab. Jana Pieriegud, ekspert w obszarze transportu, logistyki i cyfryzacji; prof. dr hab. Maciej Szymczak, prorektor do spraw rozwoju i współpracy z otoczeniem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu; Grzegorz Urban, Executive Director, Transport & Logistics w firmie PwC i Witold Zygmunt, z-ca redaktora naczelnego Eurologistics.

Comments


bottom of page